Simon-Kucher Partners Liderleri
Bölgenin En Büyük Finans Zirvesi’nde
Gelecek Projeksiyonlarını Paylaşacak

16-17 Haziran tarihlerinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilecek FINTEX Summit, bölgenin en önemli finans aktörlerinin buluşmasına sahne olacak. Global danışmanlık şirketi Simon-Kucher & Partners’ın üst düzey yöneticileri de zirvede vizyonlarını ve gelecek projeksiyonlarını katılımcılarla paylaşacak.

Yılın en önemli finansal etkinliklerinden biri olan FINTEX Summit 16-17 Haziran tarihlerinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleştirilecek. Azerbaycan Bankalar Birliği, Azerbaycan Fintech Derneği, Merkez Bankası, Dijital Kalkınma ve Ulaştırma Bakanlığı, Ekonomik Reformlar Analiz ve İletişim Merkezi tarafından desteklenen bu iki günlük etkinlik; finans sektörünün önde gelen CEO’larını ve uluslararası temsilcilerini, devlet kurumlarının yöneticilerini, akademisyenleri, finans ve bankacılık sektörüne yönelik ürün ve çözüm sağlayan lider şirketleri bir araya getirecek.

Finans ekosistemindeki yeni trendler masaya yatırılacak

Bankacılık ve Finans Ekosisteminde Yeni Trendler: Yenilikçi Çözümler, Fintech ve Güvenlik temasıyla hayata geçirilecek zirve, finansal teknolojiler, dijitalleşme, ödeme ekosisteminde yeni ve gelecek trendler alanında fikir ve deneyim alışveriş platform olmayı amaçlıyor. Yeni finans ve bankacılık ürünlerinin sunduğu fırsatları, yenilikçi ödeme çözümlerini, dijital para birimlerini, bankaların fintech ile birlikte yaşama ve iş birliği olanaklarının ele alınacağı zirve, aynı zamanda bu tür teknolojilerin hızla yayılmasıyla orta çıkan güvenlik sorunlarını da masaya yatıracak. Yeni hizmet ve ürünler için yasal çerçevenin oluşturulmasında en iyi uygulamalar da FINTEX Summit’te paylaşılacak.

Global danışmanlık şirketi Simon-Kucher & Partners’ın iki üst düzey yöneticisi de bölgenin en önemli finans zirvesinde yer alacak. Simon-Kucher & Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Ofisi Yönetici Ortağı Mert Terzioğlu ve Simon-Kucher & Partners Finansal Servisler Global Lideri Dr. Benjamin Wellstein, “Azerbaycan’da Dijital Bankacılık” ve “Bankacılıkta Ticari Mükemmellik ve Fiyatlandırma” başlıklı iki oturumda deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.

“Gelecek vizyonumuzu ekosistemle buluşturacağız”

Finans sektörünün büyük bir dönüşümden geçtiği bu dönemde ekosistemin tüm paydaşlarının bir araya geleceği bu uluslararası etkinliğin sektörün yarınını okumak açısından çok önemli olduğunu belirten Simon-Kucher & Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Ofisi Yönetici Ortağı Mert Terzioğlu, “Biz de bu önemli etkinlikle kendi vizyonumuzu ve gelecek projeksiyonlarımızı tüm ekosistemle buluşturacağız. Azerbaycan’da Dijital Bankacılık oturumunda Simon-Kucher & Partners’ın global neobanking çalışmasından öğrenilen dersler, küresel istatikler ve trendleri paylaşacağız, Azerbaycan piyasasına yönelik fırsatları anlatacağız. Bankacılıkta Ticari Mükemmellik ve Fiyatlandırma başlıklı oturumda da bankacılıkta kâr artışı elde etmek için gereken kaldıraçları analiz edeceğiz” diyor.

Etkinlik kaydı için: https://www.gbmevents.az/en/event/fintex-summit-2022-finance-and-technologies-expo

Total
0
Shares
Önceki haber

Samsung’tan 80.000 Kişiye İş İstihdamı Oluşturacak 360 Milyar Dolarlık Yatırım

Sonraki haber

Perakendecinin Elektronic Güvenlik Çözümlerini Satın Alma Kriterleri Değişti

İlginizi çekebilir

Micro Focus, Voltage Ürün Portföyüyle Sektörünün Lideri Seçildi

Micro Focus’un iş kolu CyberRes, “Voltage Structured Data Manager” ve “Voltage Secure Data” ürünleriyle Forrester Research tarafından hazırlanan “The Forrester Wave™: Dynamic Data Masking Platforms,Q3 2021” raporunda alanının lideri seçildi. Ürün grubu, raporda kriterler bazında en yüksek puanı alırken, “üstün yeteneklere sahip” olarak tanımlandı.
Devamını oku

Endüstriyel IoT pandemide organizasyonların işini nasıl kolaylaştırdı?

Endüstriyel IoT, pandemi dönemimde hibrit çalışma ve otomasyonun hızlanmasını sağladı. İşletmeler yeni ve daha esnek iş yapma biçimlerini benimseyerek önemli avantajlar elde etti. Tedarik zincirlerinin sorunsuz çalışmasını sağlamak için varlık takibinden çalışan sağlığı ve güvenliğine kadar farklı kullanım senaryolarında kendini ispatlayan endüstriyel IoT cihazları, uzaktan çalışan firmalara verimlilik ve süreklilik katıyor. Türkiye’nin en deneyimli distribütör firması Redington Türkiye, sunduğu ürün ve çözümlerle IIoT pazarının büyümesine önemli katkılar yapıyor.
Devamını oku