Simon-Kucher & Partners’ta Üst Düzey Atama: Mert Terzioğlu Orta Doğu ve Kuzey Afrika Başkanı Oldu

Simon-Kucher & Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Ofisi Yönetici Ortağı Mert Terzioğlu’na bölgesel sorumluluk verildi. Mert Terzioğlu mevcut görevlerine ek olarak Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölge Başkanlığı sorumluluğunu üstlendi.

Uluslararası yönetim danışmanlığı şirketi Simon-Kucher & Partners Global Yönetim Kurulu Üyesi ve İstanbul Ofisi Yönetici Ortağı olarak görev yapan Mert Terzioğlu, mevcut görevine ek olarak Türkiye, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) Bölge Başkanı olarak atandı.

Simon-Kucher & Partners bünyesinde görev yapan 9 global yönetim kurulu üyesinden biri olan Terzioğlu’na bölge başkanı sorumluluğunun verilmesinde Türkiye’de yaratılan başarılı büyüme hikayesinin etkili olduğu bildirildi.  Uluslararası yönetim danışmanlığı şirketi Simon-Kucher & Partners’ın son dönemde en yüksek büyümeyi yakaladığı ülke olan Türkiye, kurum içindeki stratejik konumunu da gösteren bu atama ile global ve bölgesel stratejilerde daha etkin olacak. Terzioğlu, artan sorumluluk alanıyla birlikte yeni dönemde Türkiye’de yakalanan başarıyı Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerine taşıma hedefiyle çalışacak.

Mert Terzioğlu Kimdir?

Bilkent Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra University of Rochester, Simon School of Business’ta pazarlama alanına odaklanarak İşletme alanında master derecesi aldı. Kariyerine Bausch & Lomb’da strateji, fiyatlandırma, satış ve pazarlama danışmanı olarak başladı. 2010 yılında Simon-Kucher’in Boston ofisinde çalışmaya başlayan Terzioğlu, büyüme stratejileri, ciro yönetimi, stratejik fiyatlandırma, prim sistemleri, pazara giriş stratejileri, dijital strateji ve fiyat optimizasyonu alanlarında uzmanlığını B2B ve B2C alanlarında faaliyet gösteren çeşitli şirketlere danışmanlık yaparak aktardı.

Total
0
Shares
Önceki haber

Eczacıbaşı birinci taraf çerezlere Adform’un desteğiyle geçiş yapıyor

Sonraki haber

Sürdürülebilirlik ve verimlilik peşindeki şirketler IIoT yatırımlarını artırıyor

İlginizi çekebilir

TurkNet, üst yönetimindeki 5 yeni isimle
‘maksimum hız’a karşılık
‘maksimum büyüme’ hedefliyor

Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil operatörü TurkNet, İnsan ve Kültür, Büyüme, Ürün, Ağ ve Müşteri Operasyonları bölümlerine atadığı yeni genel müdür yardımcılarıyla sürdürülebilir başarı hedefliyor. Gerçekleştirdiği altyapı yatırımı ve tüketicinin ihtiyacına yönelik ürün ve pazarlama çalışmaları ile 2021 yılında abone sayısını yüzde 55 artıran TurkNet, bu yıl içerisinde kendi altyapısıyla 1 milyondan fazla haneye ulaşmayı hedefliyor.
Devamını oku