Sınırsız Metaverse’te (Paralel Evlenlerde) Bizleri Neler Bekliyor?

Teknoloji ve medya dünyasının tanınan isimleri Ozan İnan ve Kerem Özdemir, enerjik ve eğlenceli sohbetleriyle teknoloji alanında yaşanan gelişmeleri kendilerine has üsluplarıyla yorumluyor.

Dijital Dönüşüm Strateji Danışmanı Ozan İnan ve gazeteci Kerem Özdemir’in hazırlayıp sunduğu sıra dışı ve dinamik teknoloji programı Gerçek Zamanlı Sohbetler, YouTube kanalında yayın hayatına başladı.

İlk videonun konuğu yakın dönemde gündemden düşmeyen metaverse. Metaverse bizlere neler sunuyor? Hayatlarımızda ve işlerin yapılışında ne gibi değişiklikler ortaya çıkacak? Hepsi ve daha fazlası bu keyifli sohbet programında.

Total
0
Shares
Önceki haber

İhracatta 225 Milyar Doların Ötesi İçin 4.5 Milyar Kişiye Sosyal Medya Pazarlama Stratejisi Şart

Sonraki haber

Acer’ın TravelMate B3 ve TravelMate Spin B3 dizüstü bilgisayarlarına Windows 11 Education işletim sistemi seçenekleri geliyor

İlginizi çekebilir
2019’da işini dijitale taşıyacak KOBİ’lere 5 altın tavsiye

2019’da işini dijitale taşıyacak KOBİ’lere 5 altın tavsiye

Hızla gelişen ve girdiği her yerde maliyetleri düşüren yazılım çözümleri, bulut teknolojileriyle birlikte her ölçekten firmanın hayatını kolaylaştırmaya devam ediyor. Dijital dönüşüme yatırım yaparak elini teknolojiyle güçlendirmek isteyen KOBİ’ler için özel olarak hazırlanan 5 maddelik yol haritası, 2019 yılında dijital dönüşüm yolculuğuna çıkacak KOBİ’lerin izlemesi gereken adımları onlara basit ama etkili bir şekilde açıklıyor.
Devamını oku