SoftwareONE Turkey’in Yeni CSO’su Boran Kanber Oldu

SoftwareONE Turkey’de değişim ve dönüşüm devam ediyor. Şirketin CSO-Chief Sales Officer pozisyonuna sektörün deneyimli isimlerinden Boran Kanber getirildi.

IT sektöründe 30 yıla yakın bir sürede, ödeme sistemlerinden ağ ve güvenlik teknolojilerine, sistem entegrasyonundan iş ve üretici ilişkisi geliştirmeye, merkezi data center’dan uç nokta çözüm ve servislerine kadar uzanan geniş bir yelpazenin satış ve dönüşüm süreçlerinde çalıştı.

Teknolojilerin özellikle kurumsal müşteriler ile ilgili her alanındaki tecrübesiyle konularında uzman ekiplerin yönetim ve yönlendirilmesine liderlik eden Kanber;

Yıldız Teknik Üniversitesi’nden Elektronik ve İletişim Mühendisliği lisansına sahip. Bu eşsiz birikimi ile SoftwareONE’ın satış kaslarına önemli bir katkısı olacağı ve yeni dönemde başarılarının katlanarak devam edeceği aşikar.

Total
0
Shares
Önceki haber

Trend Micro, sektörü dünyanın en güçlü ve eksiksiz güvenlik platformuyla buluşturuyor

Sonraki haber

Acer Aspire 5, yüksek üretkenlik ve verimlilik isteyen kullanıcıların ilk tercihi olacak

İlginizi çekebilir

Öğretmen ve Öğrenciler için yüksek hızlı internet: TurkNet GigaFiber

Yüksek hızlı internet, bu yıl da öğretmenler ve öğrenciler için vazgeçilmez bir ihtiyaç ve başarıya giden yolda kritik bir rol oynuyor. TurkNet GigaFiber, eğitimde dijital dönüşümün kilit bir parçası olarak öğretmenlere ve öğrencilere yüksek hızlı bir internet deneyimi sunuyor. İyi bir internet deneyimi sayesinde gençler, potansiyellerini daha iyi keşfetme fırsatı buluyorlar.
Devamını oku

Bilişim 500’de Büyük Sıçrama: Teleperformance İlk 50’DE

Teleperformance Türkiye, Bilişim 500 listesinde bu yıl 24 basamak sıçrayarak ilk 50 içine girmeyi başardı. Son 2 yıldır agresif büyümesiyle dikkat çeken şirket, 2019’un sonunda ulaştığı 235,3 milyon TL ciroyla Bilişim 500’ün en büyük 50’nci şirketi oldu. 2019’da bir önceki yıla göre yüzde 57 oranında büyüyen Teleperformance Türkiye, Bilişim 500 listesinin çok uluslu şirketlerinin sıralandığı ‘Hizmet’ kategorisinde de 4’üncü büyük şirket olarak yer aldı. Teleperformance Türkiye, 71,7 milyon TL’lik ihracatıyla ise Türkiye’nin en büyük 3’üncü bilişim sektörü hizmet ihracatçısı oldu.
Devamını oku