Telekom sektörünün ezber bozan operatörü TurkNet, İletişim Çalışmaları İçin PİAR İletişim ile Anlaştı

26 yıldır tüketiciye hızlı ve kaliteli iletişim hizmeti veren Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil operatörü TurkNet, iletişim çalışmalarını PİAR İletişim’e emanet etti.

Türkiye’nin en güçlü bağımsız yeni nesil telekom operatörü olan TurkNet, stratejik iletişim çalışmaları için PİAR İletişim ile anlaştı. PİAR İletişim, bu iş birliği kapsamında kurumsal iletişim, medya ilişkileri, lider iletişimi, çok kanallı stratejik ve pazarlama iletişimi, içerik yönetimi ve dijital PR konularında danışmanlık verecek.

İlklerin operatörü olan TurkNet 2016 yılında Özgür İletişim paketiyle ile birlikte kotayı ve taahhüdü kaldırarak abonelerine maksimum hızda bir internet deneyimi sunmaya başladı. TurkNet, işletmelere de kendilerine özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan, telefon, internet, IP, MPLS, VPN, veri merkezi ve barındırma hizmetleri sunuyor. Dünya standartlarındaki GigaFiber hizmetiyle de hızını gigabit seviyesine çıkartırken %54 büyüme ile sektörün en çok büyüyen şirketleri arasına girdi. 2019 ve 2020 yılında Türkiye hız performans birincisi seçilen TurkNet, bugün teknoparklar, üniversiteler ve binlerce evde güvenle kullanılıyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Finfree, Türk hisselerine erişimi herkese açtı

Sonraki haber

GKG Ventures ve Boğaziçi Ventures güçlerini birleştirdi

İlginizi çekebilir

Temizlikte Sınırlar Belirleniyor

Anker, IoT odaklı ürün portföyüne Eufy RoboVac L70 Hybrid akıllı robotu da ekledi. Yıkanabilir hepa filtre, ekstra vakum gücü, ayarlanabilir paspas, haritalama ve lazer teknolojisiyle bu yeni akıllı robot süpürge, hayatına daha fazla konfor ve kolaylık katmak isteyenler için ideal bir ürün.
Devamını oku