TikTok’ta Duyduğunuz Şarkıları Doğrudan Spotify ve Apple Music’e Kaydedebilirsiniz

TikTok, kullanıcıların TikTok videolarında duydukları şarkıları doğrudan tercih ettikleri müzik servislerine kaydetmelerine olanak tanıyan yeni bir özellik için Spotify, Apple Music ve ülkemizde kullanıma henüz sunulmayan Amazon Music dahil olmak üzere müzik servisleriyle iş birliği yapıyor.

“Add to Music App” olarak adlandırılan yeni özellik, Amazon Music ve Spotify dahil olmak üzere başlıca müzik servisleriyle ortaklaşa olarak ABD ve İngiltere’deki kullanıcılar için kullanıma sunuluyor.

TikTok, yeni müzikleri keşfetmek için dünyanın en iyi yerlerinden biri olarak biliniyor ve sürekli olarak müzik servislerinde müzik dinlemeyi yönlendiren viral trendler yaratıyor. “Müzik Uygulamasına Ekle” özelliği, müzikseverlerin TikTok’ta sevdikleri şarkıları keşfettikleri anda yakalamalarına ve şarkıları istedikleri zaman keyfini çıkarmak için tercih ettikleri müzik servisi hizmetine kolayca kaydetmelerine yardımcı olmak için tasarlanmış.

Bu özellik, bir TikTok videosunun altındaki bir parça adının yanında “Şarkı Ekle” yazan bir düğme olarak görünecek ve kullanıcılara şarkıyı istedikleri müzik servisine kaydetmelerine izin verecek.

“Add to Music App” özelliği şu anda ABD ve Birleşik Krallık’taki kullanıcılara sunuluyor ve bunu daha fazla pazar takip edecek.

Total
0
Shares
Önceki haber

Acer ED270 X, Performansı ve Şıklığı Bir Araya Getiriyor

Sonraki haber

Büyük Dil Modelleri ile Gelen Beş Önemli Risk! Yapay Zekayı Kullananlar Dikkat!

İlginizi çekebilir