Trend Micro yeni WeDiscover İş Ortağı Programını Hayata Geçiriyor

Yeni WeDiscover İş Ortağı Programı, iş ortaklarının yeni fırsatlardan faydalanmalarını ve müşterilerine çok daha avantajlı teklifler sunmalarına olanak tanıyor.

Asya Pasifik, Orta Doğu ve Afrika (AMEA) bölgesinde pazar varlığını daha da güçlendirmeye odaklanan siber güvenlik çözümlerinde dünya lideri Trend Micro, yeni kanal iş ortağı talep oluşturma programı WeDiscover’ı duyurdu. Yeni talep oluşturma girişimi, kanal iş ortaklarının henüz keşfedilmemiş pazarları belirlemeleri, yeni gelir akışı elde etmeleri ve satışlarını hızlandırmalarını sağlamayı amaçlıyor. Yeni program, iş ortaklarının dinamik bir güvenlik pazarında müşterilerin ihtiyaçlarını karşılarken hizmetlerini farklılaştırmalarına, yeni güvenlik uzmanlıkları oluşturmalarına ve işletmelerini daha kârlı bir hale getirmelerine yardımcı olurken Trend Micro çözümlerinden faydalanmalarına yardımcı olmak için tasarlandı.

WeDiscover Programının Öne Çıkan Özellikleri:

  • Kararlılık: İş Yönetimi, Satış, Pazarlama ve Teknik ekipler arasında sorunsuz iş birliği sağlarken fırsatların etkin bir şekilde oluşturulması için Trend Micro çözüm portföyü arasından seçim yapabilme esnekliği sunuyor.
  • Üstün iş ortağı fırsatları:  WeDiscover programı, iş ortaklarının fırsatları belirlemelerine ve anlaşmayı 180 gün içinde tamamlamalarına yardımcı oluyor.
  • Başarı odaklı: İş ortaklarının uçtan uca müşteri yolculuğuna etkin bir şekilde yardımcı olmaları için program dahilinde kapsamlı pazarlama araçları, ortak markalı materyaller ve dijital pazarlama desteği sağlıyor.
  • Ödüller ve Teşvikler: TrendSetter iş ortağı teşvik programı, WeDiscover Araçları, çevrimiçi ödül ödemeleri, destek programları ve Çözüm Teklifi Paketleri aracılığıyla iş ortağının ekip üyelerini heyecan verici teşviklerle motive ediyor.

Trend Micro Türkiye Genel Müdürü Hasan Gültekin, “Farklı çözümler sunarak ve iş ortaklarımızla iş hedeflerine ulaşmaya bağlı kalarak bölgedeki genişlememizi sürdürmek odak noktamız olmaya devam ediyor. Sürekli yenilikler ve liderlik konumumuzla desteklenen özelleştirilmiş çözüm yelpazemiz, iş ortaklarımıza büyük bir avantaj sağlıyor. Konumlarından bağımsız olarak tüm iş ortaklarımız için son derece iş birlikçi bir yaklaşım benimsiyoruz” dedi.

Trend Micro Türkiye Kanal Yöneticisi Mehmet DağdevirentürkWeDiscover Programıyla iş ortağı ekosistemimiz için daha fazla olanak ve ödül sunarken fırsatları aktif olarak genişletiyor ve çalışmalarımızı karşılıklı başarımız üzerine inşa ediyoruz. Yeni iş ortağı programımız, kanal iş ortaklarımıza pazarla daha esnek etkileşim imkanı sunarken en iyi performans gösteren iş ortaklarımızı ödüllendirecek ve aynı zamanda teknolojik bilgilerini geliştirme fırsatı da tanıyacak. Kanal iş ortaklarımızın yeni iş fırsatları elde etmeleri ve başarıya ulaşmaları için hiç durmadan çalışmaya devam ediyoruz” dedi.

Total
0
Shares
Önceki haber

Çağrı Merkezleri Derneği Aracılığıyla Turkcell Global Bilgi’nin Müşteri Hizmetleri Kalitesi Tescillendi

Sonraki haber

Adform FLOW, Red Dot’tan İletişim Tasarımı ödülü aldı

İlginizi çekebilir

Pandemide İş Sürekliliği Veri Merkezleriyle Sağlandı

Pandemiyle birlikte daha fazla insanın uzaktan çalışması, öğrenmesi ve bağlantı kurmasıyla birlikte iş sürekliliği her zamankinden daha kritik bir konu haline geldi. Bu durum verilerde eş zamanlı bir büyüme ve veri merkezleri için de büyük bir talep yaratıyor. Veri merkezi yatırımlarında 2020’nin ilk 6 ayında 2019’un tamamında gerçekleşen yatırım miktarının üzerine çıkıldı. Vertiv Türkiye ve Orta Asya Ülke Müdürü Zekai Güler, “Şirketler iş sürekliliği planlarına uzaktan çalışmayı da ekledi. Veri merkezlerinin iş sürekliliğini sağlamadaki kritik rolü artarken sektörün büyümesi de hızlandı” diyor.
Devamını oku