Trend Micro’nun İletişim Ajansı PİAR İletişim oldu

1988 yılında faaliyetlerine başlayan ve siber güvenlik alanında dünyanın lider şirketlerinden biri haline gelen Trend Micro’nun Türkiye’deki kurumsal iletişim faaliyetlerini artık PİAR iletişim yürütecek.

Çevrim içi tehditler sürekli evrim geçirirken kullanıcı davranışlarındaki risk de artış gösteriyor. Siber dünyadaki tehdit gruplarının her zaman bir adım önünde olmak için sürekli bir yenilik anlayışı içinde olan Trend Micro, kullanıcıların hayatını dijital bilgi alışverişi konusunda daha güvenli hale getirmek için birlikte çalışan insanlardan oluşan güçlü bir ekipten oluşuyor.

Dünyanın en gelişmiş küresel tehdit araştırmaları ve bilgi ağına sahip olan ve 30 yılı aşkın deneyimiyle bulut güvenliği, IIoT, ağ savunması, e-posta güvenliği, uç nokta güvenliği, küçük işletmelerin güvenliği gibi alanlarda pazar lideri olan Trend Micro, 65 ülkede 6.700’ün üzerinde çalışanıyla finans sektöründen kamu sektörüne kadar küçükten büyüğe tüm şirketler için uçtan uca güvenlik sağlıyor.

İhlal Tespiti ve Saldırı Önleme Sistemleri konusunda müşterilerin ilk tercihi olan Trend Micro, dünyanın dört bir yanındaki emniyet güçleri ile yaptığı iş birlikleri sayesinde, küresel tehditleri durdurma ve saldırganları etkisiz hale getirme konusunda liderliğe oynuyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Zyxel Ürünleri ile İnterneti Gerçek Hızında Yaşayın

Sonraki haber

Sevgililer Günü’nde Aşık Olacağınız Teknoloji Hediyeleri

İlginizi çekebilir

Yapay Zeka Özellikli Akıllı Güvenlik Kameraları En Ufak Hareketi Bile Anında Yakalıyor

Yeni nesil güvenlik kameraları, ev ve iş yerini uzaktan izleme işlevlerinin yanına kişileri ve evcil hayvanları otomatik tespit ve takip etme, çift yönlü ses iletim ile iletişim kurma gibi özellikleri ekliyor. Anker’in Türkiye’de yeni satışa sunduğu ve yapay zeka özellikleriyle donanan Eufy Indoor Cam 2K Pan and Tilt güvenlik kamerası, 360 derece dönebilen kızılötesi gece görüşü, hareket tanıma, sesli kumanda gibi özelliklerin yanı sıra, yüksek çözünürlüğüyle de bu alana iddialı bir giriş yaptı.
Devamını oku