Türkiye’nin En Büyük e-Spor Etkinliği İstanbul Tavla Turnuvası’nda 50 Bin TL’lik Ödülü Kim Kazanacak?

Guinness Dünya Rekorları kıran Türkiye’nin en büyük e-spor etkinliği İstanbul Tavla Turnuvası 10 Nisan’da başlıyor. Geçen yıl 76 ülkeden 21.940 tavla severin katılımıyla Guinness Dünya Rekorları Kitabına giren turnuvanın bu yıl daha büyük ilgi görmesi bekleniyor. Sokak hayvanları yararına düzenlenen ve sosyal sorumluluk keyfinin heyecan dolu saatlerle birleşeceği turnuvanın birincisi 50 bin TL ödül kazanacak.

İstanbul Tavla Turnuvası, en az 5.000 yıllık geçmişiyle bugün bile her kuşağın en eğlenceli aktiviteleri arasında bulunan tavlayı mobil cihazlara taşıyarak sokak hayvanları yararına bir sosyal sorumluluk etkinliği olarak gerçekleşecek. Tavla severler, İstanbul Tavla Turnuvası’na telefonlarından katılarak hem sokak hayvanlarını koruyacak hem de binlerce ödülden birini kazanma şansı yakalayacak. Turnuvanın birincisi 50 bin TL ödül kazanacak. Sokak hayvanlarına destek ise Hayvan Hakları Federasyonu’na (HAYTAP) bağışlanacak.

10-20 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek İstanbul Tavla Turnuvası; İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP), Uluslararası Tavla Federasyonu, Vodafone Türkiye, Yemeksepeti, Tavla Stars ve Atölye Grup iş birliğiyle gerçekleşecek. Burcu Esmersoy, Alex De Souza, Fernando Muslera, Cedi Osman, Merve Oflaz gibi ünlü isimlerin de destek verdiği turnuva, katılımcılara bu isimlerle tavla oynayabilme fırsatı da sunacak.

Tavla Stars %100 yerli ve şiddet içermiyor

Türkiye’den yazılımcıların geliştirdiği Tavla Stars herhangi bir şiddet unsuru içermiyor. Sempatik bir bulmaca oyununu andıran karikatürize edilmiş tasarımı sayesinde eğlenceli oyun, oyunculara diğer oyuncuların maçlarını izleme imkanı da sunuyor. Oyun 3 farklı işletim sistemi, mac OS, iOS ve Android üzerinde çalışabilen tek tahta oyunu olma özelliğiyle geniş bir erişilebilirlik vadediyor. Tavla Stars rekabetçi ve strateji odaklı kurgusuyla ile pandemi sırasında oyunu heyecan verici bir aktiviteye dönüştürüyor.

Katılım ücretsiz

Turnuvaya katılmak isteyen, Google Play veya Apple Store üzerinden telefonlarına veya tabletlerine Tavla Stars oyununu ücretsiz indirebilecek. Turnuva boyunca katılımcılar ön eleme, eleme ve final turlarından geçecek. Turnuva ekibi katılımcılara güzel bir moral kazandırmak için katılımcıların sorularını Youtube Sayfasında ilgi çekici ve eğlenceli bir içerikle yanıtlıyor.

Ödüller cazip!

İstanbul Tavla Turnuvası’nda birinciye 50 bin TL, ikinciye iPhone 12, üçüncüye Ege’de denize sıfır konumlu Melek Hotels Bozburun’da 1 haftalık süreyle 2 kişilik tatil hediye edilecek. Sıralamada ilk 2.500’e giren katılımcılara ise 25 liralık Yemek Sepeti kuponu verilecek.

2020’de 5 bin ton mama bağışlandı

Sokak hayvanları yararına düzenlenen turnuva geçtiğimiz yıl 76 ülkeden 21.940 tavla severin katılımıyla Guinness Dünya Rekorlarını kırmakla kalmayıp; turnuva sonunda sokak hayvanları derneklerine 5 bin ton mama bağışlandı.

Ulusal ve uluslararası ödüllerin sahibi oldu

Turnuva, etkinliklerin Oscar’ı kabul edilen Best Event Awards Bea World Experience töreninde Kar Amacı Gütmeyen / CSR Dijital / Hibrit Etkinliği kategorisinde ‘Yılın En İyi Sosyal Sorumluluk Etkinliği’ ödülünü kazandı. Ayrıca MMA EMEA SMARTIES 2020’de ‘Mobil Oyun, Oyunlaştırma ve E-Spor’ kategorisinde Bronz Ödül almaya hak kazandı. INFLOW Network Ödülleri ise turnuvayı 2020’nin ‘En İyi Oyun Etkileyici Kampanyası’ olarak adlandırdı. Turnuva, 2021 Digital Event Awards’ta da finale kaldı. Bu başarısıyla Türkiye’den finale kalan tek etkinlik oldu.

İstanbul Tavla Turnuvası’na katılım ve turnuva hakkında detaylı bilgi için www.tavla.istanbul adresini ziyaret edebilir, Tavla Stars Instagram sayfasını takip edebilir, tournaments@atolye.live adresine e-posta yollayabilirsiniz.

İstanbul Tavla Turnuvası, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü 05.03.2021 tarihli sayı 40453693-255.05.02-E.1272 numaralı izni ile yapılmaktadır.

Total
0
Shares
Önceki haber

E-Ticarette Başarı için 3 Formül: Doğru Pazar Yeri Seçimi, Pazar Yerinin Yönetimi ve İnfluencer Kampanyası

Sonraki haber

Dünya Markaları Türkiye Pazarına Hakman İle Girmek İstiyor [ÖZEL RÖPORTAJ]

İlginizi çekebilir

Cep Telefonu Vergisiz Öğrenciler Dertsiz!

Öğrenciye vergisiz cep telefonu ne zaman çıkıyor? Kimler alabilecek? Hangi modeller yer alıyor? Resmi Gazete’de yayınlandı mı?... Seçim vaadi olan vergisiz cep telefonu ve bilgisayar son altı aydır teknoloji gündemini meşgul ediyordu. Sonunda karar çıktı ve satışlar başladı. Bu tarzda destek ve teşvikler tabii ki kısa vadeli çözüm olabilir. Enflasyonist ortamda teknolojik cihazlardaki fiyat artışları malum. Tabii ki temennimiz fiyatların bir an önce eski seviyelerine gelmesi.
Devamını oku