Verinin İnovasyon Yolculuğuna Tanıklık Etmek İsteyenler Bu Konferansta Buluşacak!

Dünyaca ünlü veri uzmanları, fütüristler ve realistleri buluşturacak etkinliğin ünlü konuşmacıları arasında Andrew Buffone, Zeynep Tüfekçi, Dr. Xing Wang’ın yanı sıra dünyanın nefesini tutarak izlediği ABD’li solo dağcı Alex Honnold da bulunuyor.

Veri odaklı teknolojiye yatırım yapan, verinin getirisini hızlandırmak için en yeni trendleri, stratejileri ve araçları yakalamak isteyen şirketlerin bu yılki ortak adresi NEXT 2019 olacak. Hitachi ev sahipliğinde 8-10 Ekim tarihleri Las Vegas’ta düzenlenecek olan NEXT 2019, konunun uzmanlarını, fütüristleri ve realistleri buluşturan bir platforma dönüşecek.

NEXT 2019’da, üç gün boyunca 50 farklı oturumda en yeni trendler, stratejiler ve büyümeyi tetikleyecek araç setleri katılımcılarla paylaşılacak. Nesnelerin İnterneti dünyasında Hitachi’nin müşterileri için gerçek bir inovasyon ortağı olmaya adanmışlığının altını çizen etkinlikte, birçok sektörden veri uzmanları birbirleriyle etkileşime geçme ve deneyimlerini paylaşma fırsatı bulacak.

Hitachi Başkanı ve CEO’su Toshiaki Higashihara, Hitachi Vantara CEO’su Brian Householder ve Hitachi Ar-Ge Grubu Bilimsel Araştırma Ekibi Başkanı Dr. Kazuo Yano’nun da katılacağı konferansın bu yıl çok dikkat çeken konuşmacıları var.

Giderek daha rekabetçi bir ortamda veriye dayalı organizasyonların başarısına odaklanan CARFAX Cana Veri Yönetimi Direktörü Andrew Buffone; Kuzey Carolina Üniversitesi’nde öğretim görevlisi ve fikir önderi olan, halen sosyal dinamiklerle dijital bağlantı, büyük veri ve yapay zeka arasındaki etkileşimi çözmeye çalışan araştırmaları dikkatle izlenen Zeynep Tüfekçi; enerji sektöründe teknoloji inovasyonu ve mühendislik yönetimi alanında 25 yıldan fazla bir deneyime sahip bulunan Centrica İş Çözümleri Global Teknoloji ve Ürün Geliştirme Kıdemli Başkan Yardımcısı Dr. Xing Wang, NEXT 2019 etkinliğinin öne çıkan konuşmacıları arasında yer alıyor.

Dünyayı heyecanlandıran dağcı NEXT 2019’da!

NEXT 2019’un büyük merakla beklenen konuşmacılarından biri de yaptığı serbest tırmanışlarla 2007 yılından beri bütün gözleri üzerinde toplayan Amerikalı dağcı Alex Honnold. Üstün yeteneği kadar çalışkanlığıyla da tanınan Honnold, baş döndürücü yükseklikteki uçurumları gözünü bile kırpmadan nasıl aştığını NEXT 2019 katılımcılarıyla paylaşırken, verinin yolculuğu için de ilham vermeyi amaçlıyor.

Verinin yolculuğu DataOps ile emin ellerde…

Hitachi Vantara’nın, doğru veriyi doğru zamanda doğru yerde kullanmayı mümkün kılan süreçleri otomatikleştiren ürünü DataOps, bu esnada güvenlik ve erişilebilirlik gereksinimlerini de karşılayarak verinin tüm potansiyelini ortaya çıkarıyor. Hitachi Vantara, DataOps uygulamalarıyla dünyanın lider kuruluşlarında üretkenlik ve inovasyonu nasıl zirveye taşıdığını NEXT 2019’da detaylandıracak.

Total
0
Shares
Önceki haber

Google Uygulamaları Olmadan Huawei Ne Yapacak?

Sonraki haber

Çin’de Geliştirilen 500 Megapiksellik Kamera Yüz Tanıma Sistemlerinde Çığır Açacak

İlginizi çekebilir

Teknoloji ve Çalışan Memnuniyeti

Teknolojinin akıl almaz gelişim hızı ve hayatımıza getirdiği değişim gelecekte iş hayatının da bugünden çok daha farklı olmasını kaçınılmaz hale getiriyor. Bu değişim organizasyonları oluşturan bireylere etki ettiği kadar kurumların da işleyiş modeli, kültür ve performans ayarlarına derinden etki ediyor.
Devamını oku