Verinizi Paraya Dönüştürün

Bilişim Zirvesi bu yıl duvarın ardındaki en büyük gerçeğin veri olmasından hareketle “DATA TALKS – VERİ KONUŞUR” temasıyla gerçekleştirilecek. Başta veri olmak üzere yapay zekâ ve robotik temelinde yeni nesil tüm teknolojiler Türkiye ve dünyadan önemli konuşmacıların katılımıyla masaya yatırılacak.

Bilişim Zirvesi’19 duvarın ardındaki en büyük gerçeğin VERİ olduğunu göstermek üzere “DATA TALKS – VERİ KONUŞUR” temasıyla 20-21 Kasım 2019 tarihlerinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Hitachi, Cisco, Software AG, Turkcell, Google, Suse ve Netaş gibi Türkiye ve dünyanın teknoloji devlerinin yer aldığı Bilişim Zirvesi, veri üzerinden yarına nasıl hazırlanmamız gerektiğini ortaya koymayı hedefliyor. Veriyi “değere” dönüştürecek yeni nesil teknolojileri ve iş dünyasına yansımalarını kapsayan 18 farklı başlık, 5 ayrı salonda tartışılacak.

Türkiye’nin dijital gelişimini yönlendiren T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofis Başkanı Dr. Ali Taha Koç’un ana konuşmacı olarak yer aldığı Bilişim Zirvesi açılış programında; Hitachi Vantara Dijital Çözümler Başkan Yardımcısı ve Genel Müdürü Jonathan Bowl, Cisco Türkiye Genel Müdürü Didem Duru, Software AG Türkiye Genel Müdürü Ebru Kılıç Eker, T.C. Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurul Üyesi Hakan Yurdakul gibi önemli isimler yer alacak. Ayrıca gazeteci ve yazar Serdar Kuzuloğlu da sunumu ile programa renk katacak.

2000 yılından bu yana iş dünyasının teknolojiyle dönüşen geleceğine ışık tutan Bilişim Zirvesi yeni çağın petrolü olarak kabul edilen veriyi temel alarak; yapay zekâ, robotik, nesnelerin interneti, mobilite, 5G, güvenlik, açık kaynak, büyük veri, bulut, kurumsal iş uygulamaları gibi yenilikçi teknolojileri iş dünyası açısından ele alıyor.

Total
1
Shares
Önceki haber

Snaptube Uygulaması Kullanıcılarından Habersiz İşlemler Yapıyor

Sonraki haber

HONOR 9 Lite A101 Kampanyasında Dört Kamerası ve Buz Grisi Renk Seçeneğiyle Göz Kamaştırıyor

İlginizi çekebilir