Vertiv, artan talebi desteklemek amacıyla, şalt, busbar ve entegre modüler çözümler için küresel üretim kapasitesini iki katına çıkarmayı hedefliyor.

Vertiv’in Kasım 2021’de E+I Engineering’i satın almasından bu yana üretimde binden fazla yeni pozisyon oluştu.
Vertiv jobs announcementPhilip O’Doherty, managing director of E&I business, Vertiv, Giordano Albertazzi, Vertiv CEO, and Mel Chittock, interim CEO, Invest NI chatting to Melika Azhdari, MV Project manager, during a tour of the Campsie site following the announce of approx. 200 new jobs.Credit © Lorcan Doherty

Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel sağlayıcısı Vertiv, 2021’de E&I Engineering ve PowerBar Gulf şalt, busbar ve entegre modüler çözümlerini (IMS) satın almasından bu yana kapasitesini yüzde 100’den fazla artırdığını duyurdu. Vertiv, 2025’in sonuna kadar yapılacak genişlemelerle birlikte kapasitenin bir kez daha iki katına çıkmasını bekliyor.

Genişleme planları, Vertiv’in yapay zeka ve yüksek performanslı bilgi işlem uygulamaları dahil olmak üzere, özellikle sunucu barındırma ve hiper ölçekli siteler için veri merkezi güç altyapısına yönelik mevcut taahhütleri ve artan müşteri talebini desteklemesine olanak tanıyor.

Vertiv jobs announcement Guests at the official announcement by Vertiv of approx 200 new jobs at the Campsie site. From left are Dawn McLaughlin, Invest NI, Colum Eastwood, MP, Philip O’Doherty, managing director of E&I business, Vertiv, Paul Connelly, Vertiv E&I, and Mel Chittock, interim CEO, Invest NI, John Kelpie, Chief Executive, Derry City and Strabane District Council, The Mayor of Derry and Strabane, Councillor Patricia Logue, Leo Murphy, chief executive, North West Regional College, Giordano Albertazzi, Vertiv CEO, and Des Gartland, Invest NI. Credit © Lorcan Doherty

E&I Engineering ve PowerBar Gulf’un satın alınmasından bu yana geçen iki yıl içinde Vertiv, yeni tesisler açarak ve mevcut tesislerindeki üretimi artırarak şalt, busbar ve entegre modüler çözümlerini küresel çapta genişletti. Bu sayede, 2023’e kadar üretimde binden fazla yeni pozisyonu sağlandı.

Genişleme planları devam ederken, Vertiv, şalt, busbar ve modüler çözümler kapasitesini önümüzdeki iki yıl içinde iki katına çıkarmayı bekliyor.

Vertiv CEO’su Giordano (Gio) Albertazzi, “Şalt ve busbar, veri merkezleri ve diğer kritik ticari ve endüstriyel uygulamalar için eksiksiz güç yönetimi portföyümüzü tamamlamak amacıyla satın aldığımızda, ürün setinin müşterilerimize daha fazla değer ve üstün çözümler sunmamıza olanak tanıyacağını öngörmüştük” dedi ve ekledi, “Veri trafiği, yapay zekanın da etkisiyle hızla artarken, mevcut talep, E&I satın alımı sırasında öngördüğümüz boyutu aşıyor. Vertiv, hızla artan talep ile başa çıkmak için kritik bölgelerde ve konumlarda kapasiteye yatırım yapıyor. Bu sayede, operasyonlarımızı dünya çapında ölçeklendirebiliyor ve gelecekteki güç yönetimi taleplerimizi esnek bir şekilde karşılayabiliyoruz.”

Vertiv jobs announcement Vertiv CEO, Giordano Albertazzi, right, with Philip O’Doherty, managing director of E&I business, Vertiv, and Mel Chittock, interim CEO, Invest NI during a tour of the Campsie site following the announcement of approx. 200 new jobs Credit © Lorcan Doherty

Albertazzi ayrıca, yapay zeka ve diğer yüksek performanslı bilgi işlemin hızlanmasının, şirketin ürün portföyü içinde güç, termal yönetim ve prefabrik modüler çözümler de dahil olmak üzere, kapasite ve yenilik talebi yarattığını belirtti. Albertazzi, “Tüm küresel bölgelerde ek kapasiteye yatırım yapmak, endüstrinin büyümesini destekleme ve sağlam bir tedarik zinciri oluşturma stratejimize bağımlılığımızı yansıtıyor” dedi.

Vertiv’in şalt, busbar ve IMS kapasite genişlemesi, kullanımın arttırılması ve yer genişletmesi yoluyla Güney Carolina (ABD), Meksika, Slovakya, Birleşik Arap Emirlikleri, İrlanda ve Kuzey İrlanda’da gerçekleşiyor.

Vertiv’in veri merkezlerini ve diğer  kritik uygulamaları nasıl desteklediği hakkında daha fazla bilgi için Vertiv.com‘u ziyaret edin.

Total
0
Shares
Önceki haber

Adform ve Samba TV, Avrupa’daki beş pazarda CTV hedefleme özelliklerini geliştirmek için iş birliği yapıyor

Sonraki haber

Finansal teknolojiler işletmelerin büyümesinde stratejik rol oynuyor

İlginizi çekebilir