Vertiv Birgit Jackson’ı Avrupa Orta Doğu ve Afrika’daki Entegre Kabinler ve BT Çözümleri İş Birimi Direktörü Olarak Atadı

Birgit Jackson’ın temel öncelikleri arasında şirketin edge bilgi işlem portföyünü güçlendirmek yer alıyor

Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel sağlayıcısı Vertiv (NYSE: VRT), Birgit Jackson’ın Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki (EMEA) entegre kabinler ve BT çözümleri işinin direktörü olarak atandığını duyurdu.

Vertiv EMEA Başkanı ve Küresel Kanal Lideri Giordano Albertazzi’ye, rapor verecek olan Jackson, stratejiler geliştirmek ve Vertiv’in BT kanal pazarındaki liderliğine ve sürekli büyümesine yardımcı olması için bir takımı yönlendirmekle görevlendirildi. Jackson, yakın zamanda edge sistemler için küresel başkan yardımcılığına terfi eden Alex Pope’un yerini alıyor.

Vertiv’e katılan Jackson, global ürün yönetimi alanında 20 yılı aşkın deneyime sahip. Bu alanda ürün gruplama, konumlandırma ve fiyat yapısını tanımlama gibi birçok önemli sorumluluk aldı, Avrupa satış bölgeleri için ürün stratejilerine liderlik etti ve doğrudan pazarlama ve iletişim girişimlerini yönetti.

Albertazzi, Jackson ve diğer sektör liderlerinden 2022 ve sonrasında kanalı tanımlayacak en son trendler hakkında bilgi almak için 17 Kasım 2021 Çarşamba günü saat 12:30’dan 16:00’a kadar Vertiv EMEA Yıllık Kanal Zirvesi & Ödülleri, “Keep IT Running’e katılın.

Daha fazla bilgi ve Vertiv’den en son haberler ve içerikler için  Vertiv.com’u ziyaret edin.

Total
0
Shares
Önceki haber

CLOUDSEC 2021’in Türkiye ayağında,“bulut ve güvenlik stratejilerini yeniden tasarlamak” konusu masaya yatırılacak

Sonraki haber

Global Yazılım Devi Micro Focus’un International Yönetim Ekibine Türkiye’den Üst Düzey ATAMA

İlginizi çekebilir

Acer Yeni Predator Helios Dizüstü Oyun Bilgisayarlarını Türkiye’de satışa sundu

Acer, CES 2023 döneminde tanıttığı iki güçlü Predator Helios dizüstü oyun bilgisayarı Predator Helios 16 ve Predator Helios 18’i Türkiye’de satışa sunduğunu duyurdu. Tamamıyla yenilenmiş tasarımlara ve yükseltilmiş termal özelliklere sahip olan dizüstü bilgisayarlar, birinci sınıf iyi bir oyun bilgisayarında olması gereken tüm özellikleri taşıyorlar. Predator Helios 16 ve Predator Helios 18 en yeni 13. Nesil Intel Core mobil işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 40 Serisi GPU’lardan güç alıyor.
Devamını oku