Vertiv Global Kanal Büyümesini Hızlandırıyor

Çalışanlara, araçlara, programlara ve iş ortağı ilişkileri yönetim sistemine yönelilik yeni yatırımlar ve stratejiler, iş ortaklarının etkileşimlerini daha verimli hale getirmeye ve kârlılıklarını artırmaya odaklanıyor

 [17 Mart 2021] –Küresel bir kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümleri sağlayıcısı olan Vertiv (NYSE: VRT), BT sektöründeki karar vericilere erişimi genişletmek, iş ortakları ve müşterileri için Vertiv deneyimini zenginleştirmek amacıyla Vertiv İş Ortağı Programı’na yaptığı ekleme ve geliştirmeleri duyurdu. İş Ortağı Programı’na yapılan yatırım, yeni global kanal gözetimini ve yeni bir global ortaklık ilişki yönetimi sistemlerini içeriyor. Bu yenilikler, iş ortaklıklarının, proje kayıtları, yapılandırma araçları ve Vertiv ile çalışmayı başlatmak, yönetmek veya tamamlamak için ihtiyaç duyabilecekleri her şey için Vertiv ile arayüz oluşturmasına olanak tanıyor. Bu iyileştirmeler, Vertiv’in kanal ortaklarına ve onların müşterilerine daha iyi hizmet vermek için insana ve kaynaklara yaptığı sürekli yatırımın bir parçası olarak tanımlanıyor.

Vertiv CEO’su Rob Johnson, “Kanal iş ortağı programı, Vertiv’in en hızlı büyüyen işlerinden birinin temelini oluşturuyor. Uluslararası fırsatları destekleyebilecek global bir programımız olsa da araçlarımız ve sunduğumuz faydalar, yerel pazarlardaki her bir iş ortağımızın farklı ihtiyaçlarını karşılamak, dünyanın her yerinde hızlı, kolay ekipman ve hizmet teslimatı yapmaya odaklanan tedarik zinciri sağlamak için hazırlandı. Sonuç olarak biz iş ortaklarımıza en iyi ilişki deneyimini sağlamak için çıtayı yükseltiyoruz”, diyor.

Vertiv, iş ortağı etkileşimlerini daha verimli hale getirmek ve kanal programının büyümesini hızlandırmak için deneyimli kanal ekibinden, geniş portföyünden ve yeni araçlarından yararlanıyor. Program araçları, iş ortaklarına büyük ölçüde entegre kabin çözümlerine odaklanan genişletilmiş bir ürün portföyüne daha kolay erişim sağlıyor. İş ortaklarının Vertiv altyapı ekipmanıyla eksiksiz çözümler oluşturmasına olanak tanırken, iş süreçlerini basitleştiriyor ve müşterileri için iş yapış süresini kısaltıyor. Vertiv’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA) başkanı Giordano Albertazzi, global koordinasyon çalışmalarıyla birlikte bölgesel başkanlar ve onların kanal kuruluşlarına da liderlik ediyor.

Vertiv, veri merkezi, edge (sınır), telekomünikasyon ve diğer kritik uygulamalar için geniş bir portföye sahip. 2020’de EMEA bölgesinde kanal için sunulan ürünler arasında Vertiv™ Liebert® GXT5 ve Vertiv™ Edge line-interactive UPS gibi yüksek verimli tek faz KGK (Kesintisiz Güç Kaynağı)’lar ve küresel olarak uyarlanabilir Vertiv™ Geist™ Universal Power Distribution Unit (UPDU) Vertiv™ Avocent® ve Vertiv™ Cybex®  gibi güvenlik ve uzaktan yönetim sorunlarını ele alan BT yönetim araçları yer alıyor. Portföyün 2021 yılında genişletilmesi planlanıyor.

CONTEXTworld Araştırma ve İş Geliştirme Direktörü Senthu Premakumar, “BT kanal pazarı yeni dijitalleşme dalgasını desteklemek için hızla büyüyor ve biz önümüzde büyük bir potansiyel olduğunu görüyoruz. Yaptığımız son araştırma, Vertiv’in bayilerine sunduğu pazardaki belli başlı rakiplerini geride bırakacak kadar yüksek marj sağlamak gibi  temel değer tekliflerinden birini yerine getirdiğini gösteriyor”, diyor.

Vertiv İş Ortağı Programı ve çözüm portföyü hakkında daha fazla bilgi edinmek için Partners.Vertiv.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki haber

Yeni nesil Personel Devam Kontrol Çözümleri İle Zincir Mağazalarda Vardiya Yönetimi Çok Kolay

Sonraki haber

Acer Aspire 5 çoklu görevler için güçlü üretkenlik sağlıyor

İlginizi çekebilir