Vertiv Kritik Uygulamalar İçin Yeni Nesil Orta Ölçekli UPS Sistemini Piyasaya Sundu

Vertiv™ Liebert® EXM2 endüstri lideri performans, güvenilirlik ve verimlilik sağlıyor
Shot of a businesswoman using a digital tablet in a modern office

Küresel bir kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümleri sağlayıcısı olan Vertiv (NYSE: VRT), bugün yüzde 97’ye varan çift dönüştürme verimliliği sağlayan ve dinamik çevrimiçi modla bu verimliliği yüzde 98,8’e kadar yükselen üç fazlı monolitik kesintisiz güç kaynağı (UPS) Vertiv™ Liebert® EXM2,’yi pazara sundu.


100 ila 250 kVA (kiloVoltAmper) arasında değişen güç kapasitesi ve kompakt ve esnek ayak iziyle sistem, metrolar ve demiryolları, sağlık hizmetleri, hafif sanayi, ticari ofisler ve orta büyüklükteki veri merkezleri dahil olmak üzere çok çeşitli uygulamalar için tasarlandı. Yeni ürün, şu anda Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’nın (EMEA) yanı sıra Asya Pasifik ve Hindistan’da belirli ülkelerde bulunuyor.

Liebert EXM2 operasyon maliyetlerini azaltan ve enerji kaybını minimumda tutan akıllı paralelleme, makine öğrenimine dayalı üç işletim modu gibi verimliliği ve güvenilirliği artıran teknolojik gelişmeler sunuyor.
Vertiv’in kanıtlanmış dinamik çevrimci modu, hızlı aktarım çıktı performansı ve güvenilirliğinin yanında yüzde 98,8’e kadar verimlilik elde edilmesini sağlıyor. Dahili modüler hataya dayanıklı tasarım; güvenli, kolay, hızlı kurulum ve servis imkanı sunarken ortalama onarım süresini (MTTR) azaltıp, kullanılabilirliği en üst düzeye çıkarıyor.

En son yenilikler, endüstri lideri verimlilik ve dolayısıyla enerji tasarrufu sağlayarak toplam sahip olma maliyetini (TCO) önemli ölçüde azaltıyor, yatırımın geri dönüşünü (ROI) hızlandırıyor.
Liebert EXM2 lityum iyon pillerle (LIB) uyumlu ve 50 santigrat dereceye kadar yüksek sıcaklıkları tolere ederek soğutma ihtiyaçlarını ve bütün enerji tüketimini en aza indiriyor.

Liebert EXM2, esnek görünümler ve çoklu güvenlik seçenekleri sağlayan 9 inçlik bir dokunmatik ekran paneli aracılığıyla gelişmiş izleme, yönetim ve tanılama yetenekleri sunuyor.
Akıllı kontroller ve iletişimler, Vertiv™ LIFE™ Services, Liebert® Nform, SiteScan® ve Trellis™ platform altyapısı izleme yazılımının yanı sıra üçüncü taraf batarya yönetim sistemleri (BMS) ve veri merkezi altyapı yönetimi (DCIM) sistemleriyle uyumlu.

Liebert EXM2 dünyanın dört bir yanında binlerce tesisi ve yaklaşık 1,7 GW iş açısından kritik yükü destekleyen, yüksek performanslı UPS sistemleri olarak geniş çapta tanınan amiral gemisi Liebert® EXM ve Liebert® NXC modellerinin yerini alıyor.
Bu en son ürün yeniliği, bulut ve uç siteler arasında düşük gecikmeli bağlantı sağlayan orta büyüklükteki uygulamalar için son derece güvenilir ve verimli UPS’e yönelik artan ihtiyacı karşılıyor.

Vertiv Global AC Güç Başkan Yardımcısı Kyle Keeper, “Liebert EXM2 gelişimini endüstri lideri UPS sistemleri serimizden alıyor, enerji tasarrufunu artırmada ve müşterilerimize en son teknolojileri sunmada bir adım daha ileri gidiyor” diyor ve sözlerini şöyle sürdürüyor: “Araştırma ve geliştirmeye yönelik artan yatırımlarımız, mühendislik ekiplerimizin en yeni çözümleri sunmak için portföyümüzü sürekli olarak yenilediği anlamına geliyor.”

“Gelişmiş dijital teknolojisi ve optimize edilmiş hata toleranslı tasarımıyla Liebert EXM2, yerden ve operasyonel maliyetlerden tasarruf ederken bir dizi kritik yüke güç sağlamak için optimum performans sağlayan güvenilirlik, verimlilik, esneklik ve zekayı birleştiriyor” diyen Vertiv Avrupa, Orta Doğu ve Afrika AC Güç Direktörü Andrea Ferro, sözlerine şöyle devam ediyor: “Sistem, çeşitli konfigürasyonlarda -sıralı, odaya ve hatta duvara veya köşeye- kurulabiliyor ve müşterilerin çok çeşitli konfigürasyonlar ve seçenekler arasından en iyi çözümü seçmesine olanak tanıyor.”

Güvenle nasıl ölçeklendirebileceğiniz hakkında Vertiv.com/SWC adresini ziyaret ederek daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki haber

Turizmde Seyahat İştahı Arttı:100 Kişiden 71’i Seyahat Etmeyi Düşünüyor

Sonraki haber

Pandemiyle Değişen Tüketici Ne Bekliyor?

İlginizi çekebilir