Vertiv Vicente Chiralt’ı EMEA Pazarlama Başkan Yardımcısı Olarak Atadı

Vicente Chiralt Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da pazarlamadan sorumlu olacak

Kritik dijital altyapı ve süreklilik çözümlerinin küresel sağlayıcısı Vertiv (NYSE: VRT), Vicente Chiralt’ın EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinin pazarlama başkan yardıcımcısı olarak atandığını duyurdu. Chiralt, şirkette dört yıl çalıştıktan sonra bu pozisyona terfi etti. Daha önce bölge için saha ve kanal pazarlama ekiplerinin kıdemli direktörlüğünü yapan Chiralt, kanal geliştirme ve marka bilinirliği programlarının başarılı bir şekilde yürütülmesine liderlik yaptı. 

Chiralt yeni görevinde, bölgedeki tüm pazarlama ekiplerine liderlik edecek. Müşteriler, değer yaratma ve operasyonel mükemmellik odaklı stratejiler ve planlar geliştirerek pazarlama programlarının Vertiv’in işi üzerindeki somut etkisini en üst düzeye çıkarmaya çalışacak. 

Vicente Chiralt, Vertiv’den önce ilk olarak APC’de ardından Schneider Electric’te yerel, bölgesel ve küresel yönetim pozisyonlarında üst düzey satış, pazarlama ve iletişim yönetimi pozisyonlarında görev aldı. 

“Toplumun dijitalleşme sürecinde hayati bir rol oynayan sektörümüz için eşsiz bir andayız” diyen Chiralt, sözlerine şöyle devam ediyor, “Bu sorumluluğu üstlenmekten ve bu teknolojik dalgadaki liderlik pozisyonumuzu daha da ileri taşımak için ekibimle birlikte çalışmaktan memnuniyet duyuyorum.”

Vicente Chiralt, Alcalá de Henares Üniversitesi’nden işletme derecesi ve Instituto de Empresa’dan (IE) Executive MBA derecesine sahip. 

Vertiv ve onun eksiksiz dijital altyapı ve süreklilik çözümleri portföyü hakkında daha fazla bilgi edinmek için Vertiv.com adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Total
0
Shares
Önceki haber

 Zyxel Networks Türkiye’de Mehmet Yılmaz’a global sorumluluk

Sonraki haber

Ticaret Savaşlarında Doğru Bütçe ve Hedef Kitleyi Belirleyen Markalar Bir Adım Öne Çıkıyor

İlginizi çekebilir