Vertiv’den Sınır Bilişim ve Dijitalleşmede Başarı Sağlayacak İş Ortağı Programı

Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgesindeki bayiler, yeni satış teşvik programından ve zenginleştirilmiş kanal portföyünden fayda sağlayacak

Vertiv, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki (EMEA) kanal bayi ve distribütörlere yönelik bağlılığı gösterme amacıyla oluşturulan yeni bir teşvik planı, yenilenmiş iş ortağı portalı ve zenginleştirilmiş portföy şeklinde üç ana girişimi içeren geliştirilmiş Vertiv İş Ortağı Programı’nı (VPP) duyurdu.

Vertiv İş Ortağı Programı, veri merkezinde ve geniş kapsamlı BT ortamında hızla artan müşteri beklentilerini karşılamak ve aşmak için Vertiv’in hızla büyüyen iş ortağı ağına avantaj sağlıyor. Bu beklentiler arasında sınır bilişim (edge computing), dijitalleşme ve diğer güçlü trendler dikkat çekiyor. Vertiv, sınır bilişimin başlıca dört kullanım sahasını belirlemek ve iş ortağı ekosistemi için en açık ve hızlı ticari fırsatları sunacak olan 5G ile etkinleştirilecek en olgun vakaları tanımlamak için geçtiğimiz yıl kapsamlı bir araştırmaya yatırım yaptı.

 “Her türde ve ölçekteki şirketin sınır bilişim, 5G ve dijitalleşmeyle ortaya çıkan yeni fırsatları benimsemesini sağlamak için kanal kritik önem taşıyor.” diyen Vertiv EMEA Kanal Satış Direktörü Joachim Fischer, “Vertiv olarak yenilikçi kanal portföyümüzü büyütme yatırımlarımıza ek olarak, bayilerimizin başarılı olmalarını sağlamak için kanal stratejisini de hızlandırıyoruz. EMEA’da aşamalı olarak sunmakta olduğumuz yeni iş ortağı programı, ticari politikalar ile birlikte kanala olan bağlılığımızın bir göstergesidir.” diye konuştu.

Vertiv İş Ortağı Programı’ndaki en önemli gelişmelerin başında, Yetkili ve Silver seviyesindeki bayilerin otomatik olarak bonus puan kazanmalarını ve bu puanları hızla nakde çevirmelerini sağlayan yeni EMEA Vertiv Teşvik Programı (VIP) geliyor. Teşvikler ile aynı zamanda Gold ve Platinum seviyesindeki bayiler de yeni indirimlere sahip oluyor.

Vertiv, bayilerin sisteme hızlı bir şekilde kayıt olarak, varlık ve avantajlara hemen ulaşabilmesi için Vertiv Partner Portalı’nı yeniden tasarladı. Portal, iş ortaklarının becerilerini geliştirmelerine ve BT sektöründeki yetenek açıklarını kapatmaya yardımcı olmak için hazırlanmış çevrimiçi eğitim kursları da içeriyor.

Bayilerin başarılı olmasına yardımcı olacak araç ve teşviklerin yanı sıra Vertiv, özel kanal portföyünü geliştirmeye de devam ediyor. En yeni eklenti, Kasım 2018’de başlatılan bir seri uç nokta bilişim çözümünü tamamlayan Liebert® GXT5 kesintisiz güç kaynağı (KGK) olarak öne çıkıyor. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’daki (EMEA) kanal iş ortakları aracılığıyla çok çeşitli derecelendirmelerde mevcut olan[1] Liebert GXT5, küçük ve mikro BT ortamları için endüstrinin en popüler online, çift çevirim KGK ailesinden birine yeni kabiliyetler ve pazara öncülük eden özellikler ekliyor. Yenilikçi teknoloji, tek bir kabinete monte KGK ile daha yüksek yoğunluklu cihazlara güvenilir, enerji verimli güç sağlamak üzere tasarlandı. Gelişmiş güvenlik için bireysel olarak kontrol edilen soketlere sahip olan Liebert GXT5, ağın uç noktasındaki karmaşıklığı basitleştirmek ve perakende, sağlık, finansal hizmetler ve Endüstri 4.0 uygulamaları gibi birçok alanda meydana gelen büyük dönüşümleri desteklemek için uzaktan yönetilebiliyor.

Ingram Micro UK Bulut ve Gelişmiş Çözümler Direktörü Scott Murphy, “Vertiv’in iş ortağı programını geliştirmeye devam ettiğini görmekten mutluyuz. Bu, dijitalleşme konusunda öncü bir distribütör olarak kalabileceğimiz anlamına geliyor. Vertiv sayesinde yeni fırsatları yakalayabildik, rekabetçiliğimizi sürdürebildik ve onlarla güçlü ve güvenilir bir iş ilişkisi geliştirebildik” diye konuştu.

VPP’ye katılmak için: www.Vertiv.com/VPP_TR.

Liebert GXT5 hakkında daha fazla bilgi için: Vertiv.com adresini ziyaret edin.

Total
1
Shares
Önceki haber

Google, Analiz Odaklı Girişim Firması Looker’ı 2,6 Milyar Dolara Satın Aldı

Sonraki haber

Dijital Dönüşümde Ustalaşmanın 3 M’si

İlginizi çekebilir