Xiaomi’den 100 MP Kameraya Sahip Telefon!

Çinli telefon üreticisi Xiaomi, 108 mega piksel, 12032 x 9024 çözünürlüğe sahip akıllı telefon duyurusuyla dikkat çekti.

Xiaomi yaptığı açıklama ile üzerinde çalıştığı yeni telefonu Redmi’nin 108 MP kameraya ve Samsung’un ultra-temiz ISOCELL kamera sensörüne sahip olacağını açıkladı. Bahsedilen özelliklere göre Redmi, 12.032 x 9.024 boyutunda resim çekebilme özelliğine sahip bir akıllı telefon olacak.

Twitter üzerinden gerçekleşen resmi duyuru dışında ne Xiaomi ne de Samsung, geliştirilen kamera sensörüyle alakalı daha fazla bilgi vermedi. Telefonda yer alan 64 MP’lik sensör, 48MP’lik versiyonuna karşılık düşük ışıkta daha iyi çekim kalitesine sahip olacak. Parlak ışıkta olağanüstü detaylı fotoğraflar çekebilen kameranın, karanlıkta fotoğraf konusunda yetersiz kalabileceği söyleniyor.

Total
17
Shares
Önceki haber

Samsung Galaxy Note 10 Teknik Özellikleri ve Türkiye Fiyatı Açıklandı

Sonraki haber

Apple, iOS 13’le WhatsApp, Facebook ve SnapChat Benzeri Uygulamaların Veriye Erişimini Kısıtlayacak

İlginizi çekebilir

Honor Şimdi Vodafone’da!

Akıllı telefonunu uygun fiyatlı, performans canavarı modellerle güncellemek isteyen Vodafone aboneleri, HONOR 8S'yi 12 aylık sözleşme yaparak ­ayda 125 TL avantajlı fiyattan alabilecekler. HONOR 8C Vodafone abonelerine özel 12 aylık sözleşmeyle ayda 155 TL fiyatla sunulacak. Vodafone online mağazasına özel satılacak HONOR 8X ise ayda 200 TL taksitle 12 ay vadeli olarak tüketiciyle buluşacak.

Devamını oku