Yapay Zeka ve Teknoloji Derneği PR Ajansını Seçti

Türk insanını yapay zekâ konusunda bilinçlendirmek ve yapay zekâ alanında farkındalık yaratmak amacıyla kurulan Yapay Zeka ve Teknoloji Derneği, iletişim çalışmaları için Piar İletişim ile anlaştı.

Türkiye’nin yapay zekâ alanında yaratıcı, üretken ve bu alanda geleceğe yön veren sayılı ülkeler arasında yer almasını sağlamak için gönüllü insanların bir araya gelerek hayata geçirdikleri Yapay Zeka ve Teknoloji Derneği, dünyadaki öncü ülkelerin yapay zeka ve teknoloji alanındaki bilgi birikimlerinin Türkiye’de de paylaşılmasını amaçlıyor.

Piar İletişim, Yapay Zeka ve Teknoloji Derneği’ne medya iletişimi, konu ve gündem iletişimi, lider iletişimi ve itibar yönetimi alanlarında hizmet verecek.

Total
1
Shares
Önceki haber

Okula Dönüş Döneminde Trafiği Yapay Zekâ Çözecek

Sonraki haber

Acer’ın Yaratıcı Profesyonellere Yönelik Tasarladığı ConceptD Serisi Good Design Ödülü’nü Kazandı

İlginizi çekebilir

Influencer Seçimi, Satıştan Pay Anlaşması, Veri Analizi Dijital Marketing’te Başarıyı Getiriyor

Devlet tarafından verilen depo ve lojistik desteğiyle birlikte üreticinin gözü ihracatta. Dijital marketing yaparak satışını artırmak isteyen markalar için bilindik yöntemlerin dışında başarı getirecek dijital marketing yöntemlerini sıralayan Digital Exchange’in uzman ekibi, “Pazarı belirleyin, Dijital Varlık Analizi’ni yapın, doğru Influencer’i seçin, üretim ve lojistik ile sürekli irtibatta olan bir marketing ekibi seçin” bilgisini paylaştı. Digital Exchange’in CEO’su Emrah Pamuk ise “Infuencer ile büyük bütçeli anlaşmalar yerine satıştan paya dayalı anlaşma yapmak, markalara fayda sağlar” dedi.
Devamını oku

Pandemi Döneminde Otellerde Ağ İhtiyacı Değişiyor

COVID-19’un getirdiği seyahat kısıtlamaları turizm ve konaklama sektörünü büyük ölçüde etkilemeye devam ediyor. Pandemi döneminde turizm sektörü kayıp yaşarken, oteller ellerindeki imkanları kullanarak uzaktan çalışanlar için alan yaratabilir ve kayıplarını giderebilirler. Zyxel, otelleri pandeminin cazibe merkezi yapabilecek hızlı ve güvenli internet bağlantısı ipuçlarını paylaşıyor.
Devamını oku