Teknotorite

2526 yazı

TurkNet’te üst düzey atama: TurkNet Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CGO) Gül Sağır Aydın oldu

TurkNet, üst düzey yönetim kadrosunu iş dünyasının önemli bir ismi Gül Sağır Aydın ile güçlendirdi. Türkiye'nin önde gelen şirketlerinde üst düzey yönetici olarak görevler üstlenmiş, büyüme stratejileri ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla tanınan olan Aydın, TurkNet'te Büyümeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı (CGO) olarak göreve başladı.
Devamını oku

Çerezsiz gelecekte Google Sandbox yeterli bir çözüm mü?

Düzenleyici onayı bekleyen Google, 2024'ün ikinci yarısında üçüncü taraf çerezleri tamamen kaldırmayı planlıyor. Bu, reklamverenler için belirsizliklerle dolu bir dönemi işaret ediyor. İlk etapta çözüm olarak öne çıkan Google Sandbox'ın henüz niteliği kanıtlanmamış iken, dünyanın önde gelen reklam teknolojileri sağlayıcısı Adform, markaların rekabetin gerisinde kalmaması için onlara destek oluyor.
Devamını oku

Kale Çelik Kapı Serisi ile Yangında Üstün Performans Sergiliyor

Türkiye’de 70 yıldır inovasyon ve Ar-Ge’nin gücüne inanıp, bu alana yatırım yaparak üretimlerini gerçekleştiren Kale Kilit, çelik kapıları sayesinde yangının verdiği can ve mal zararlarının önüne geçilmesinde büyük rol oynuyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’da gerçekleşen bir yangında Kale Çelik kapı alevler, duman ve isi içeri almayarak bir aileyi mutlak faciadan kurtardı.
Devamını oku

Armongate Dijital Anahtar ile Her Gün 250 Bin Kez Kapı Açılıyor

Armongate, cep telefonu, NFC, QR kod, T.C. kimlik kartı ve pasaport kullanılan Geçiş Kontrol sistemiyle her gün 250 bin kez kapı açıyor. Klasik kartlı geçiş sistemleri yerine Armongate’in sunduğu yeni nesil teknolojiler ile plazalar, binalar, kampüsler, AVM'ler ve etkinliklerde hızlı, güvenli ve temassız geçişin konforu yaşanıyor. Türkiye’deki her kapıyı açmak için ara vermeden Ar-Ge faaliyetlerini sürdürdüklerini belirten Armongate COO’su Göksun Aktaş, “Geliştirdiğimiz teknoloji sayesinde hızlı ve temassız geçiş sağlıyoruz. Bu alandaki her yeniliği en kısa sürede hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz” dedi.
Devamını oku

Yanmar Turkey’de Önemli Atama

1912 yılında kurulan köklü Japon markası Yanmar’ın Türkiye’deki tam iştiraki Yanmar Turkey’de önemli bir atama gerçekleşti. Yanmar Turkey Tarım İş Kolu ve İş Geliştirme Müdürü Murat Balkan Kanbir, 2 Ocak 2024 tarihi itibariyle Tarım İş Kolu ve İş Geliştirme Direktörlüğü görevine getirildi.
Devamını oku