Yeni iPhone’lar Daha İyi Pil Ömrü Sunabilir

Apple’ın yeni iPhone modellerini tanıtmasına 3 haftadan daha kısa bir süre kaldı. Ancak gelen sızıntı haberler yeni iPhone konusunda şimdiden fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Önümüzdeki sonbahar aylarında piyasaya çıkması beklenen yeni Apple iPhone’lara dair 3 hafta içerisinde bir sunum yapılması bekleniyor. Sızan bazı bilgiler bize teknik özellikler konusunda bazı ipuçları verirken, yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

MacRumours tarafından yapılan son habere göre Apple’ın yeni telefonlarında 3000, mAh, 3200 mAh ve 3500 mAh bataryalar bulunacak.  Bu modeller sırasıyla iPhone 11, iPhone 11 Pro ve iPhone 11 Pro Max olarak isimlendirilmişler. Yeni bataryalar daha önce kullanılan batarya modellerine göre %10 – %20’lik bir büyüklük farkına sahip.

Tıpkı geçtiğimiz yıl gibi Apple bu sene de 3 farklı iPhone modeliyle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Sızan görüntülere bakılırsa mevcut telefon modelleri iPhone XS ve XS Max’ta yer alan iki kameraya ek olarak yeni iPhone modellerinde arka tarafta üçüncü bir kamera eklenmiş durumda.

Daha önce yayınlanan sızıntılara göre Apple, yeni iPhone modellerini 10 Eylül tarihinde piyasaya süreceği iddia ediliyordu. Apple’ın bu sene 5. nesil Apple Watch’u da piyasaya sürüleceği gelen sızıntı haberler arasında.

Total
1
Shares
Önceki haber

Honor 20 Pro Yılın Lifestle Akıllı Telefonu Seçildi

Sonraki haber

Geleceğin Canavarları: Tek Kartlı Bilgisayarlar

İlginizi çekebilir