Yeni Nesil Dijital Medya Ajansı Ingage, PİAR İletişim ile Anlaştı

Ingage yeni nesil bakış açısıyla sektörde dönüşüm yaratırken markalarının iş hedeflerini gerçekleştirmesine destek olmak amacıyla müşterilerine en iyi uçtan uca marka deneyimi yaşatıyor.

Dijital pazarlama alanında, medyayı merkeze alan; veri, teknoloji ve stratejiden beslenerek bir yüzünü de yurt dışına dönmüş yeni nesil bir dijital medya ajansı olan Ingage, iletişim çalışmaları için PİAR İletişim Ajansı ile anlaştı. PİAR İletişim bu iş birliği kapsamında, stratejik iletişim, medya ilişkileri, lider iletişimi, pazarlama iletişimi, içerik yönetimi ve dijital PR konularında danışmanlık verecek.

Ingage Hakkında:


Koç Topluluğu ve WPP gibi iki büyük uluslararası gücün DNA’larını taşıyan Ingage, mevcut yapısı ve sektörel yetkinlikleri sayesinde, hem yurt içinde hizmet veren hem de yurt dışına ihracat yapan tüm markalar için gerekli strateji, iş geliştirme ve teknolojik danışmanlık, e-ihracat ve pazaryeri danışmanlığı ile performans ve medya satın alma alanlarında uzman kadrosuyla hizmet veriyor.
Ingage yeni nesil bakış açısıyla sektörde dönüşüm yaratırken markalarının iş hedeflerini gerçekleştirmesine destek olmak amacıyla müşterilerine en iyi uçtan uca marka deneyimi yaşatıyor ve teknolojinin son imkanlarından yararlanarak dijital pazarlama alanında modüler ve çoklu çözümler sunuyor.

Total
0
Shares
Önceki haber

Otonom Araçlarda Yeni Seviye: Amsterdam Kanallarında Otonom Tekne Testleri Başladı

Sonraki haber

Çağrı Merkezleri Derneği aracılığıyla CeyBer müşteri hizmetlerinin kalitesi tescillendi

İlginizi çekebilir

Güvenlikte Temassız Teknolojilere İlgi Artıyor

Önceden sadece yüksek güvenlik ihtiyacı olan hastane, cezaevi ve banka gibi kurumlar tarafından tercih edilen iris, yüz ve parmak izi tanıma gibi biyometrik geçiş kontrol çözümleri, mesafe ve hijyen kaynaklı riskleri azalttığı için giriş çıkışların kontrol edildiği tüm alanlarda tercih edilmeye başlandı.
Devamını oku