Yorglass’tan Enerji Tasarruflu Cam Teknolojileri

İklim dostu Low-e Kaplamalı Camlar anti fog özelliği ile enerji tasarrufunu destekliyor

Dünyada etkisi giderek derinleşen iklim krizi, enerji tasarrufu sağlayan ürünleri daha da önemli hale getiriyor. Cam dünyasının global ve güvenilir tedarikçisi Yorglass, bu krize enerji tasarrufunda yüksek sonuçlar veren iklim dostu ticari camları ile maksimum ısı kontrolü sağlayarak çözüm üretiyor. Şirket, ticari soğutucu portföyünde yer alan yeni nesil kaplamalı camlar ile enerji tasarrufu ve cam arasındaki yakın ilişkiye sürdürülebilir bir boyut getiriyor. Farklı dolaplara uygulanabilen bu kaplamalı camlar ile özellikle yatay dondurucu dolaplarda, hacme ve kullanım şartlarına göre yüzde 25’e varan enerji tasarrufu sağlanabiliyor.

İklim krizinin yarattığı olumsuzluklar karşısında ekolojik bir perspektif benimseyen cam endüstrisi için enerji tasarrufu sağlayan ürünler geliştirmek, sürdürülebilir üretim uygulamalarının en önemli parçasını oluşturuyor. Tüm işletmeleri Sıfır Atık Belgesi almış bir şirket olarak faaliyetlerini sürdürülebilirlik çerçevesinde yürüten Yorglass, daha yaşanabilir bir dünya için camın sunduğu enerji tasarrufuna odaklanarak yenilikçi ve inovatif ürünler geliştirmeyi sürdürüyor. Müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun çözümleri ve alanında uzman, güçlü ekibiyle de şirketlerin maksimum enerji tasarrufu hedeflerine rehberlik ediyor.

Yorglass’ın sürdürülebilir üretim modelinin yeni nesil temsilcisi

Sıcaklığın negatif değerlerde olduğu freezer dolaplar, buğu oluşumunun önüne geçmek için yüksek miktarda enerjiye ihtiyaç duyuyor. Yorglass’ın sürdürülebilir üretim modelinin yeni nesil temsilcileri arasında yer alan uygulamalar, anti-fog (buğu önleyici) özelliğiyle de enerji tasarrufunu destekliyor. Lekeye, çizilmeye ve buğulanma oluşumuna geçit vermeyen bu uygulamalar, en yüksek nem koşullarında bile uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. 

Total
0
Shares
Önceki haber

Galaxy Unpacked 2024: Galaxy AI ile Yapay Zeka Çağı Geliyor

Sonraki haber

Tiktok’un Arka Yüzü: Reklamların Yüzde 50’si Hedef Kitleye Ulaşıyor

İlginizi çekebilir