Zoom, Gartner Magic Quadrant’ta üst üste 6. kez lider seçildi

Zoom, yedinci kez yer aldığı Gartner Magic Quadrant Toplantı Çözümleri raporunda bu yıl bir kez daha lider seçilerek üst üste altıncı kez bu unvanı almış oldu.

Zoom Video Communications, Inc. (NASDAQ: ZM) bugün yaptığı açıklamayla Gartner tarafından 2021 yılı Magic Quadrant Toplantı Çözümleri Lideri olarak seçildiğini duyurdu. Bu listede toplamda yedi kez yer alan Zoom bu yıl kazandığı başarı ile Gartner tarafından üst üste altıncı kez Toplantı Çözümleri Lideri seçilmiş oldu.

Bağımsız araştırma şirketi Gartner, Toplantı Çözümleri Magic Quadrant listesini hazırlarken, bu alandaki hizmet sunan 15 şirket için yaptığı değerlendirmeler sonucunda Zoom’u lider olarak belirledi. Zoom bu yıl, Toplantı Çözümleri için Kritik Yetenekler: Öğrenme ve Eğitim, Dış Sunum ve Web Semineri başlıklı değerlendirmeler kapsamında üç farklı kullanım örneği ile en yüksek puanı alan platform oldu.

Zoom CEO’su Eric S. Yuan, “Gartner’ın Zoom’u Toplantı Çözümleri için Magic Quadrant’ta Lider olarak belirlemesinde onur duyuyoruz. Zoom, tek çalışanlı bir girişimden dünyanın en büyük şirketlerine kadar her işletme için iletişimi basitleştiriyor ve geliştiriyor. Her geçen gün çok daha fazla işletmenin sorunsuz, güvenilir ve güvenli platformumuza güvenmesi bizi gururlandırıyor. Zoom olarak, ortaya çıkan iş birliği taleplerini karşılamak ve müşteri mutluluğunu daha da artırmak için platformumuzu yeni özelliklerle güncellemeye devam edeceğiz.”

Toplantı Çözümleri raporunu okumak için zoom.us/gartner adresini ziyaret edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki haber

Trend Micro, 2021’in ilk yarısında 41 Milyar Siber Tehdidi Engelledi

Sonraki haber

Müşterilerin Dijital Beklentileri, Bankacılığın Geleceğini Dönüştürüyor Mu?

İlginizi çekebilir