Zyxel Teknoloji Gündemi Yayına Başladı!

Zyxel Teknoloji Gündemi’nin ilk konukları Director/Head of Vodafone Global Enterprise Turkey & Greece & Albania at Vodafone İlkem Özar ve Zyxel Networks Satış Mühendisi Kerem Kırcı oldu.

İnovasyon ve müşteri merkezli hizmet anlayışıyla yaklaşık 30 yıldır iş yeri ve ev kullanıcılarını internete bağlayan Zyxel Networks’ün Türkiye temsilcileri, hızla gelişen teknolojinin nabzını tutacakları Zyxel Teknoloji Gündemi isimli programını resmi YouTube kanalları aracılığıyla yayın hayatına geçirdi.

Zyxel Networks Ülke Müdürü Tuğba Şişik ve deneyimli gazeteci ve teknoloji editörü Fatih Sarı’nın moderatörlüğünde açılışını yapan ilk programa konuk olarak Director/Head of Vodafone Global Enterprise Turkey & Greece & Albania at Vodafone İlkem Özar ve Zyxel Networks Satış Mühendisi Kerem Kırcı katıldı.

Programı izlemek için:

Total
0
Shares
Önceki haber

Avrupa Neden Yapay Zekanın Kullanımını Sınırlamaya Çalışıyor?

Sonraki haber

Çağrı Merkezleri Derneği Aracılığıyla Yataş Müşteri Hizmetleri Kalitesi Tescillendi

İlginizi çekebilir

Müşteriler İnovasyonun Yeni Önderleri

2019 yılında firmaların başarısı, ürün ve hizmetleri hakkında yapılan kullanıcı yorumlarıyla ölçülüyor. Tüketiciler, fikirlerine önem veren ve onları önemseyen şirketleri tercih ediyor. Aldığı yorumlarla dünyanın en büyük online alışveriş platformu olan Amazon’da kendi klasmanında birinci sıraya yükselen Anker, yöneticilere “Başarılı iletişim nasıl elde edilir?” sorusunun cevabını veriyor.
Devamını oku